Informatie B.G.V. afdeling Zutphen


Constant Barendsen heeft naast zijn functie als penningmeester van de BGV afdeling Oost Gelderland ook de functie secretaris tijdelijk op zich genomen. Volgens zijn mening om deze gezellige afdeling te continueren voor de toekomst en te waarborgen. Dus, zijn er leden die deze functie willen vervullen, schroom dan niet om contact op te nemen met onze voorzitter Ben Brookman telefoon 06 8015 0429 of met penningmeester / secretaris Constant Barendsen  telefoon 06 2637 0545.         

Als nieuw bestuurslid/2e secretaris  is toegetreden tot ons afdelingsbestuur:  Wilbert Horsting.

 


Activiteiten data:

De activiteiten op 05 april 2023, zijn ook toegankelijk voor S.S.V.Z. leden !

Data van bijeenkomsten 2023:

05 april Paasbrunch/bingo voor BGV / SSVZ leden..........klik hier

De Paasbrunch begint in tegenstelling tot eerdere berichten om 11.00 uur !

03 mei 13.00 uur kaarters 13.30 uur overige leden.

21 september de bustocht, meer info klik hier

 

Artikel in MP4 (april) door Constant Barendsen

Allereerst alle jarigen in de maand april van harte gefeliciteerd met hun verjaardag en nog vele gezonde jaren toegewenst. Ook de zieken van harte beterschap, de komende tijd. Op 21 februari j.l. bereikte mij het vreselijke bericht, dat de echtgenote van ons lid, Martin van de Kamp, was overleden op 79 jarige leeftijd. Namens alle leden inclusief bestuur wensen wij Martin en verdere familie heel veel sterkte met dit zware verlies.!!                                                              

Verslag bijeenkomst 1 mrt:    Aanwezig 32 pers., 5 afwezig m.k.g..                            

Jan Eijkelenboom brengt een vermoedelijk nieuw lid mee uit Arnhem, Dhr. Arthur Bout. Deze wil graag klaverjassen, dus dat komt goed uit.!! Om 13.00 uur startte het kaarten en om 13.30 uur opende Ben Brookman, als voorzitter, de bijeenkomst en maakte de aanwezigen opmerkzaam op het feit dat de afdeling Apeldoorn was opgeheven wegens gebrek aan bestuursleden en er geen animo meer was voor de bijeenkomsten. 26 leden van deze afdeling zijn  door het hoofdbestuur dan ook overgeschreven naar de afdeling Oost Gelderland. Wij hopen dat deze mensen zich thuis gaan voelen bij onze afdeling. Wij nodigen alle leden van de opgeheven afdeling Apeldoorn uit voor een kennismaking met onze gezellige afdeling Oost Gelderland. Wij doen in elk geval onze uiterste best om het U naar de zin te maken..

Daarna begonnen we met  3 rondes Bingo en af en toe 15 minuten pauzes tussendoor, om de keel te smeren en bij te praten. Om 15.50 uur was deze gezellige en enerverende middag alweer voorbij.                                        

Verslag Paasbrunch/bingo dd. 5 april verschijnt in MP. nr.5. 2023 Stand opgave leden, 2 maart j.l. 43 personen.!!!!!!!

Vervolg Bijeenkomsten 2023:                                                                         

5   apr. Paasbrunch/bingo start voor kaarters11.00 uur, overige leden  11.30 uur.  Einde circa 16.30 uur.                                                              

3   mei. Start voor kaarters 13.00 uur en 13.30 uur voor overige leden.     

6   sept. Start voor kaarters 13.00 uur en 13.30 uur voor overige leden.    

20 sept. Bustocht via Dieren(lunch) naar Lievelde (Kaasboerderij) en bij       terugkomst te Zutphen een borreluurtje en een koud/warm buffet.       


Foto's van bijeenkomsten, bingo's, uitstapjes, etc. kunt U nog steeds bekijken in het "archief" onder de tab INFO.